O nás

Dětský klub Fialka vznikl na základě potřeby rodičů, jejichž  děti nebyly přijaty do státní MŠ, ať už z kapacitních či věkových důvodů. Cílem klubu je poskytnout rodičům chybějící službu jednorázového, krátkodobého, pravidelného i dlouhodobého hlídání, vzdělávání a péče o děti předškolního věku.

 

Iniciátory zřízení byli členové a příznivci Mateřského centra Medvídek, Ústí nad Orlicí, z.s. MC Medvídek je současně i zřizovatelem klubu. Vznik klubu významně podpořil Konzum, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí, www.konzumuo.cz.

Původní poskytnuté prostory zůstaly víceméně zachovány v původním stavu z důvodu plánované rekonstrukce celého objektu v příštích dvou letech. V rámci možností však byly upraveny pro potřeby dětského klubu „Fialka“. Cílem úprav bylo vytvořit esteticky příjemné, podnětné a bezpečné prostředí pro děti. 

V lednu 2015 proběhlo stěhování do zrekonstruovaných prostor v nákupní galerii Nová Louže do bezbariérových prostor bývalé pošty v prvním patře. 

  

MC Medvídek, Ústí nad Orlicí, z.s. a jeho Dětský klub Fialka  je nekomerční, nevýdělečnou organizací, nevytvářející zisk. Provozování dětského klubu se snažíme zajistit z těchto zdrojů: školné, rozvojové, grantové programy a sponzorské dary. Vítáme i jakoukoliv formu další pomoci, věcné či finanční dary. Náš účet je 2800215340/2010 u Fio banky. Ceníme si Vaší pomoci a děkujeme za ni.

 

Na Vaše děti se těší:

Michaela Přívratská

- maminka dvou dětí
- absolventka studia Asistent pedagoga

Praxe: výchova vlastních dětí, příležitostné hlídání dětí doma

Pracovní zkušenosti: chůva a pečovatelka ve Fialce

 

  

 

Co nabízíme

Dětský klub Fialka je jednotřídní zařízení s kapacitou 12 dětí. Přijímány jsou děti předškolního věku od 2 do 6 let.
Nejedná se o školské zařízení.

Rády bychom nabídly dětem činnosti a prožitky v souladu s rytmem ročních období a svátků v láskyplném a vstřícném prostředí s využitím her, pohádek, písniček i tradičních činností.

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Adresa: Polská 1308, Ústí nad Orlicí (galerie Nová Louže - 1. patro)
Kolektiv: cca 12 dětí od 2-6 let
Provoz:  každý pracovní den od 7.00 h do 16.00 h
Stravování: vlastní donesené nebo oběd ze ZŠ Bratří Čapků v Ústí nad Orlicí
Platba: dle platného ceníku
Zahájení docházky: kdykoliv během roku (na základě vyplněné přihlášky)


 Kontakt

Dětský klub Fialka - hlídání dětí

Nová Louže - nákupní galerie
(bývalá pošta)
Polská 1308
562 06 Ústí nad Orlicí


732 681 858
Michaela Přívratská